BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał – to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też był i w naszym przedszkolu.  Chociaż bal przebiegał  troszkę inaczej niż dotychczas, bo każda grupa obchodziła tą zabawę w inny dzień to i tak Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również konkursów, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa oraz wspaniały poczęstunek przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.