W naszym przedszkolu wszystkie dzieci korzystają z bezpłatnych zajęć dodatkowych. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowane osoby z dużym doświadczeniem. Co pewien czas wszyscy możemy zobaczyć efekty tej pracy, np. podczas zajęć otwartych oraz uroczystości przedszkolnych.

rytmika

Rytmika

W świat muzyki i ruchu wprowadzają dzieci zajęcia rytmiczne. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek.

Rytmikę prowadzi
pani mgr Marta Bodziachowska

angielski

Język Angielski

Poprzez kontakt z językiem angielskim chcemy nauczyć dzieci języka obcego, rozbudzić w nich ciekawość świata. W zajęciach z języka angielskiego dzieci biorą udział w poniedziałki i środy.

Zajęcia we wszystkich grupach prowadzi
pani mgr Ewelina Ceglarz

taniec towarzyski

Taniec Towarzyski

Poprzez taniec u dzieci rozwijają się ich indywidualne zdolności taneczne oraz muzyczne, a ponadto tego rodzaju spotkania zmuszają dziecko do koncentracji, uwagi, a także do podejmowania szybkiej orientacji oraz decyzji. Dlatego w naszym przedszkolu zapewniamy dzieciom spotkania z profesjonalną tancerką
Anną Dobrakowską

religia

Religia

Religia pomaga dzieciom zrozumieć znaczenie świata katolickiego, jego symboli oraz tajemnicy wiary. Religia odbywa się w poniedziałki, środy, czwartki i piątki.

Prowadzona jest przez panią Grażynę Mulicę

logopeda

Logopeda

Przedszkole zapewnia dzieciom również opiekę logopedy.

Pani mgr Ilona Majewska pracuje z dziećmi, u których stwierdzono różnego rodzaju wady wymowy lub inne problemy językowe.

gimnastyka korekcyjna

Gimnastyka Korekcyjna

Wiek przedszkolny to szczególny okres w rozwoju dziecka. Kształtowanie zdolności motorycznych oraz umiejętności ruchowych jest jednym z celów kierowanej aktywności ruchowej dzieci w wieku przedszkolnym. Stosowanie „ciekawych” dla dziecka form ruchu, przy wykorzystaniu różnorodnych gier i zabaw stymuluje dziecięce uczestnictwo w wybranych ćw. z zakresu gimnastyki korekcyjnej.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a prowadzi je
mgr Wioletta Pawlik