Dzień Pluszowego Misia 2020 r.

25 listopada 2020  Światowy Dzień Pluszowego Misia

„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

 W dniu 25.11.2020 r. przedszkolaki z Naszego Przedszkola i Oddziałów zamiejscowych uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia . Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Misie które mieszkają w naszym przedszkolu są małe, duże, bardzo duże, białe, różowe, zielone wprost bajecznie kolorowe, a każdy jest piękny i wyjątkowy.
Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w swoich klasach  w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach m. in: „ Jadą, jadą misie”, „Misiowa pobudka”, „Pluszowy miś”. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, misiowe tańce. Atrakcjom i radości nie było końca 🙂
Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂