Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 37 w Częstochowie, informuje, że w związku z zakończeniem terminu składania wniosków o objęcie dziecka opieką w trakcie wakacji, informuje, że dzieci zapisanych na dyżur jest więcej niż miejsc.
Zwracamy się z prośbą do Rodziców o dostarczanie zaświadczeń z zakładów pracy, że w wyznaczonym terminie dyżuru nie będzie przebywał na urlopie wypoczynkowym i będzie świadczył pracę w wymienionym okresie.
Zaświadczenia proszę składać do 15 czerwca 2026r. do intendentki. Po ich otrzymaniu Komisja zakwalifikuje dzieci na dyżur, po czym niezwłocznie zostaną wywieszone listy dzieci przyjętych na dyżur w Miejskim Przedszkolu nr 37.
