Galeria Jurajska i konkurs na najpiękniejszą choinkę

Galeria Jurajska  organizuje konkurs na najpiękniejsza choinkę. Zaprasza Przedszkola  do wspólnej zabawy w świątecznym klimacie. W konkursie bierze udział 10 częstochowskich przedszkoli, i tu  nasza placówka została wybrana. W tym roku Galeria Jurajska planuje  przez cały grudzień Kalendarz Adwentowy, aby wspólnie z mieszkańcami Częstochowy cieszyć się z nadchodzących świąt i codziennie odkrywać nowe niespodzianki, które wprowadzą nas w klimat świat

Wśród grudniowych atrakcji min . :

Fabryka Elfów, warsztaty ozdób świątecznych, malowane bombek, Elfów Harce, animacje świąteczne,  familijne konkursy, wspólne przygotowywanie stroików i wieńców  na świąteczny stół , czytanie bajek przez znane twarze z regionu min. ze świata sportu, artystów, polityków, występ Jasnogórskiego Chóru Męskiego, Muzyka kapeli Góralskiej itp.

Dnia 11 grudnia została otwarta wystawa prac pod nazwą

WIELKA GALERIA ŚWIĄTECZNYCH CHOINEK

Choinki udekorowane przez przedszkola będą prezentowane w Galerii przez cały grudzień , będzie można jej oglądać podziwiać pokazać  znajomym , sąsiadom , dziadkom.

W dniu otwarcia wystawy choinek   tj. 11 grudnia w godzinach 11,00-18,00,   każde przedszkole które bierze  udział w konkursie otrzymało dodatkowo możliwość zaprezentowania przedszkola na profesjonalnej scenie –występy przedszkolaków.

Na scenie w Galerii Jurajskiej w sobotę 11 grudnia, o godzinie 17.00  wystąpiły i zaprezentowały się nasze przedszkolaki.

Były nagrody  i słodycze dla wszystkich przedszkoli biorących udział w zabawie

Były przewidziane również specjalne nagrody dla przedszkoli  za najpiękniejszą choinkę.

NASZE PRZEDSZKOLE ZDOBYŁO II MIEJSCE 🙂 🙂

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ 🙂