Dni otwarte SP nr 53

Dnia 07.03.2018 r. dzieci z naszego przedszkola wraz z nauczycielkami odwiedziły SP nr 53 w czasie dnia otwartego. Przedszkolaki miały możliwość zwiedzić budynek, poznać nauczycieli. Odwiedziły Izbę Regionalną, bibliotekę i czytelnie. Gościły w gabinecie psychologa, na stołówce oraz w salach lekcyjnych.Starsi koledzy udostępnili przedszkolakom na chwile swoje ławki,żeby mogli poczuć się jak prawdziwi uczniowie. Dzieci miały okazje podejrzeć jak wygląda sala gimnastyczna i zajęcia w-f, a nawet spróbować swoich sił na przygotowanym przez nauczycieli szkoły, torze przeszkód. Starsi koledzy podarowali dzieciom własnoręcznie wykonane zakładki do książek z logo szkoły. Pani psycholog dała im kolorowanki i karty pracy, a panie w świetlicy osłodziły dzień pysznymi cukierkami. To był bardzo ciekawy i pełen pozytywnych emocji dzień dla starszaków z naszego przedszkola.