CZARODZIEJSKI OŁÓWEK

Czarodziejski ołówek – to były niezwykłe przygody wesołego chłopca Michasia, który uwielbia rysować wszystko to, co go otacza. Michaś przeżywał mnóstwo przygód, poznał nowych ludzi i ochoczo pomagał wszystkim wkoło. Jednak pewnego dnia, jego ołówek został skradziony. Michaś musiał go szybko odzyskać, bo gdy trafiłby w niepowołane ręce mógłby być przyczyną wielu nieszczęść i kłopotów. Michaś, zdany tylko na siebie, odnajduje czarodziejski ołówek. Zdołał ubiec tych, którzy chcą wykorzystać moc ołówka do własnych celów.

W dzisiejszych czasach superbohaterów, których niezwykłe moce są obiektem marzeń przede wszystkim najmłodszych widzów, autorzy podjęli próbę uświadomienia, że prawdziwa moc tkwi w nas i żadne”gadżety” nie są w stanie dorównać wyobraźni, kreatywności czy odwadze. Michaś co prawda gubi zaczarowany ołówek, ale znajduje coś znacznie ważniejszego – wiarę w siebie, która dodaje mu siłę w walce z wszelkimi przeciwnościami losu.

Nowatorska forma spektaklu, barwna, zaskakująca scenografia, niebywałe formy teatralne, Arktyczny oraz sugestywne kostiumy to jedyne dopełnienie niezwykle interesującej fabuły, doskonałej reżyserii i kunsztu gry aktorskiej w przedstawieniu.