Spotkanie przy Wigilijnym Stole

                 Dnia 19.12.2017 r. w Naszym przedszkolu odbyło się spotkanie Wigilijne, podczas którego dzieci z grupy Montessori VII  zaprezentowały krótki występ artystyczny przygotowany pod opieką nauczycielek p. Agaty Kowalczyk i p. Eweliny Liszaj.  Podczas występu przekazane były ważne wartości dotyczące Świąt Bożego Narodzenia oraz wydarzenia z życia Świętej Rodziny.  W tej szczególnej uroczystości gośćmi były przede wszystkim przedszkolaki, cały obecny personel przedszkola oraz pracownicy emerytowani,  ale również Pan Dariusz Kapinos Radny Miasta Częstochowy. Spotkania jasełkowe na których gościli Rodzice  miały miejsce w każdej grupie naszego przedszkola oraz oddziałów zamiejscowych.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ.

ŻYCZYMY PAŃSTWU ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2018.